Samsun Canik Mutlu Son Masaj Ulya

, el ile uygulanan yoğurma işleminin ana teknik olarak kullanıldığı bir terapi şeklidir. Samsun canik mutlu son masaj Üç etkiye sahip olan bu yöntemde hafif uygulamalarda rahatlama sağlamaktadır. Orta uygulama ile gevşetici ve kaslardaki kasılmayı düzenleyici etkisi bulunur. yüksek bası uygulamalarında ise iyileştirici ve ağrı kesici etkisi bulunmaktadır. Canik mutlu son masaj Uzun yıllardır kişilerin yaşamının bir parçası haline gelmesi ile çok tercih edilen bir yöntemdir.

stres hormonlarını baskılayıcı bir etkiye sahiptir. Vücutta salgılanan kortizol, serotonin ve oksitosinin hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar. Samsun canik mutlu son masaj . Bu etkisi ile depresyonu yatıştıran bir mutluluk sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini destekleyen rolü ile antikor oluşumunu artıran işlevi bulunmaktadır. Bağ dokusuna uygulanan terapilerde eklem kısıtlılıkları giderilebilmektedir.

sindirim sistemini rahatlatıcı etkiye sahiptir. Karın ağrıları ve mide ağrılarını yatıştırıcı etkiye sahiptir. Sinir sisteminin düzenli uyarılması ile iskelet ve kas yapısında ağrı kesici özelliği bulunmaktadır. Zihinsel anlamda işleve sahip olan etkisi ile gevşemeyi ve stresten arınmayı sağlar. Reflekslerin uyarılması ile fizik tedavi sürecini olumlu yönde etkiler. Vücut sıvısında hareketlenme sağlayarak ödemleri azaltıcı etkisi bulunur.