Samsun Havza Mutlu Son Masaj Uğurgül

Vücutta biriken fazla su ve sıvının sebep olduğu ödem, ciddi sağlık sorunlarındandır. Samsun havza mutlu son masaj Vücutta biriken bu sıvının atılması için masaj terapisinde destek alınmalıdır. Lenf drenaj uygulaması olarak bilinen ve vücuttaki ödemi çözen uygulama sayesinde kan dolaşımı hızlanmaktadır. Hızlanan dolaşım doku ve dokular arası biriken fazla suyu alıp boşaltım sistemi ya da ter yoluyla vücuttan kolayca uzaklaştırmaktadır. Havza mutlu son masaj

Vücuttaki fazla suyun atılımı ödemin yanında detoks etkisi de yapmaktadır. Organizmada meydana gelen reaksiyonlar sonucunda serbest kalan radikaller vücut için zehir etkisi yaratan atıklardır. Ayrıca besinlerle alınan zararlı ve ağır metaller de vücuda zarar vermektedir. Samsun havza mutlu son masaj . Detoks ile bu atıklardan kurtulmak mümkündür. Beslenmeyi destekleyecek şekilde düzenli aralıklarla yaptırılan masaj uygulamasıyla başarılı bir detoks yapılmaktadır.

Uygulama basit gibi görünse de belirli teknik ve yöntemlerle yapılmalıdır. Genellikle sıvazlama yöntemi kullanılan detoks ve lenf drenaj masaj uygulaması en çok kullanılan yöntemdir. Belirlenen yöntemi ve uygulama şiddetini en doğru belirleyecek olan ise işi profesyonelce yapan masör ya da masözlerdir. Cilt tipine ve soruna göre uygun terapiyi ustaca belirlemektedirler.