Samsun Kavak Masaj Salonu Zeynep

Stres kaynaklı hastalıkların tedavisinde önemli rol oynayan masaj terapilerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Samsun kavak masaj salonu İhtiyaca uygun yapılan terapilerde en fazla kullanılan teknik İsveç yöntemidir. Genellikle günün yorgunluğundan ve stresten arınmak için yaptırılan bu yöntem, günümüz modern terapilerinin atası olarak kabul edilmektedir.

Dünya üzerinde Thai masaj yöntemi en fazla kullanılan terapi tekniklerinden biri konumundadır. Kavak masaj salonu 2000 yıldan fazladır kullanılan bu yöntem vücudun çalışmayan veya az çalışan her noktasını çalıştırarak kan dolaşımını arttırıp esneklik kazandırmayı amaç edinmektedir. Bir buçuk saatte bitebileceği gibi üç saatten fazla da uygulanabilen bir yöntemdir. Ayrıca Shiatsu adı verilen ve uzak doğuda tedavi amaçlı kullanılan terapi yöntemini de içinde barındırmaktadır. Samsun kavak masaj salonu .

Bitkisel özlü çeşitli aromatik yağlar eşliğinde yapılan, uygulanan basınç ve sıvazlama tekniklerinin çok hafif olması sayesinde rahatlatıp uykuya geçilmesini kolaylaştıran Aroma Terapi masaj yöntemi, hem çok sevilen hem de çok tercih edilen bir yöntemdir. Bu terapi yönteminin Antik Ege döneminde zeytin yağı ile uygulanarak başladığı bilinmektedir. Ayrıca bu terapinin sağladığı fiziksel yararların yanı sıra kullanılan yağların bitkisel özlü olmasından dolayı kimyasal olarak da yarar sağlamaktadır.