Samsun Vezirköprü Masaj Salonu Zeli̇ha

Eline geçen tüm fırsatları zorlayan, güvenilir, pratik, güvenilir ve inatçı değişimlerden haz etmeyen boğa burcu kişilerini sakinleştirici etkisi olan elma, papatya, elma, tarçın, aloe vera ve ıhlamur karışımlarında imal edilen masaj yağı ile vücuttaki dinginliği hemen hissedebilirsiniz. Samsun vezirköprü masaj salonu Enerji veren bu terapi uygulamasına başlamadan evvel vücut üzerinde rahatlatıcı etkisi olan peeling uygulaması yapılarak temizlenir. Ardından bu özel karışımla müşteri özel boğa burcu terapisine alınır.

Oldukça anlayışlı, duygusal, savunmasız, hassas, yumuşak, ve ön sezgili olan yengeç burcu kişisinin enerjik olması kavun, Ihlamur, ada çayı, lavanta ve çilek etkili esanslardan imal edilen masaj yağı sağlanmaktadır. Vezirköprü masaj salonu Enerji verici olan bu uygulama türüne başlamadan önce vücudun üzerine rahatlatıcı ve rahatlatıcı etki yaratan yengeç burcuna özel peeling uygulaması yapılır, ardından yıkanarak temizlenir. Daha sonra bu özel karışım ile müşteri yengeç burcuna özel olan terapi uygulamasına alınır.

Bu tür uygulamalar da amaç kişinin burç karakterine göre ona uygun olan karışımı hazırlanarak yine ona uygun bir şekilde masaj yapılmasıdır. Samsun vezirköprü masaj salonu .